— Posted in Geen categorie

Speeddaten met studenten

Vanuit het LAKS wordt een speeddate met studenten georganiseerd op 25 november aanstaande.

Ben je er nog (steeds) niet uit met je studiekeuze en wil je graag eerlijke informatie krijgen over studierichtingen, verenigingen, lenen en meer? Kom dan naar de themadag op vrijdag 25 november. In één middagje laten we jou speeddaten met studenten, die al je vragen kunnen beantwoorden. Op die manier krijg je betrouwbare informatie, leer je wat leuke studenten kennen en krijg je nog gratis eten ook! (Genoeg reden om aan te melden dus 😉)
Als je vragen hebt, mail dan naar nadia@laks.nl.
Meld je aan via deze aanmeldlink: https://goo.gl/forms/8xBbRqalNuv8k6Yn1.

Praktische informatie:

  • Reiskosten worden vergoed.
  • Datum & tijd: vrijdag 25 november van ongeveer (precieze tijd wordt later bekend) 12.00 tot 16.30 uur.
  • Locatie: Universiteit van Humanistiek (Utrecht).
  • Lunch wordt verzorgd.

https://www.facebook.com/events/1159564627463062/?ti=cl