De eetbare aarde

Een mini-collegereeks over duurzaamheid en de globalisering van ons voedsel.

In drie colleges vertellen Thijs Bosker, Renate Heru Utomo en Jos Schaeken jullie iets over wat we dagelijks eten. Is dat eten wel duurzaam of overschrijden we met de productie ervan de grenzen van wat onze planeet aankan? En waar komt dat eten oorspronkelijk vandaan en hoe is het op je bord terechtgekomen? Aten jullie ouders eigenlijk hetzelfde of hebben ze een eigen ‘eetgeschiedenis’? Dat laatste gaan we in de klas testen, gecombineerd met een workshop over Chinese thee. 

Aanmelden

Voor wie?
Leerlingen uit 4, 5 en 6 vwo kunnen zich aanmelden voor dit programma.

Aanmelding
Altijd eerst langs een decaan! Daarna kan je inschrijven via deze link. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus meld je snel aan! Wanneer er meer aanmeldingen zijn dan beschikbare plaatsen, wordt er geloot.