Examen gedaan en (nog) niet geslaagd?

Als je deelcertificaten wil halen of wilt herprofileren ben je mogelijk geïnteresseerd in de mogelijkheden die het vavo biedt.

Vrijdag 14 juni van 16.00 tot 18.00 uur zijn bijna alle locaties van MBO Rijnland open voor het Inloopmoment.  Voorlichters staan klaar om vragen van scholieren en hun ouders/verzorgers te beantwoorden over bijvoorbeeld het aanmeldingsproces, de beschikbare vakken en stages, en alle andere vragen over hun toekomst op het mbo. Aanmelden voor het Inloopmoment kan online via mborijnland.nl/inloopmoment 

Voor toekomstige studenten en hun ouders/verzorgers organiseert MBO Rijnland twee Open Dagen voor het vavo. Tijdens de Open Dagen krijg je meer informatie over hoe je bij het Next College (alsnog) je diploma of losse certificaten kunt halen voor het vmbo-tl, havo of vwo
De Open Dagen vinden plaats op vrijdag 14 juni en maandag 1 juli van 15:00 – 20.00 uur op de locaties in Gouda, Leiden Storm Buysingstraat, Woerden en Zoetermeer.
Aanmelden kan via nextcollege.nl
Geen reacties om te tonen.
Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als examen